Prodej Zaběhnutého Obchodu - Dejvický Koloniál

Praha, Bubeneč, Jugoslávských partyzánů

1 400 000,- za nemovitost

Ing. Monika Rejholcová

Telefon

Telefon:

731671888

Kontaktovat

Finanční kalkulačka

Mám zájem

Popis nemovitosti

Výjimečná příležitost! Nabízíme k prodeji prosperující obchod Dejvický koloniál, srdce Dejvic, situovaný na rušné ulici Jugoslávských partyzánů. Rozloha obchodních prostor činí 52,3m2, což z nich činí ideální místo pro vaše podnikatelské plány.

Dejvický koloniál je známý svou tradicí a kvalitou. Specializujeme se na výrobu a prodej domácích koláčů a širokého spektra dalších lahodných dobrot. Naše nabídka zahrnuje vynikající kávu, čerstvé pečivo, ovoce, zeleninu a především kvalitní farmářské produkty od lokálních dodavatelů. Při výrobě našich produktů klade důraz na kvalitu a čerstvost surovin, bez použití jakýchkoli náhražek.

Obchod se může pochlubit stálou klientelou a dlouholetou historií fungování v černých číslech, což z něj činí skvělou investici. Nachází se v prestižní a vysoce frekventované oblasti Dejvic s přímým přístupem z hlavní ulice, což zajišťuje vysokou viditelnost a přístupnost.

Nabídka zahrnuje možnost převzetí společnosti s.r.o. nebo přenechání nájemní smlouvy a kompletního vybavení koloniálu, což zajišťuje bezproblémový přechod a pokračování v úspěšném podnikání.

Nezmeškejte tuto jedinečnou příležitost vstoupit do už zaběhnutého a úspěšného podniku s vysokým potenciálem růstu. Dejvický koloniál je připraven na nového majitele, který povede jeho odkaz dále.

Pro více informací a prohlídku kontaktujte

Nenechte si ujít šanci být součástí úspěšného příběhu Dejvického koloniálu.

Subtyp nemovitosti

Obchodní prostor

Vydaný certifikát PENB

G - Mimořádně nehospodárná

Typ certifikátu PENB

č. 264/2020 Sb

Konstrukce

Cihlová

Město

Praha

Operace

Prodej

Plocha užitná

55 m2

Stav objektu

Velmi dobrý

Typ nemovitosti

Komerce

Umístění objektu

Centrum obce

ID nemovitosti

24002

Mapa umístění nemovitosti